İade & Değişim

İade & Değişim Süresi:
Satın almış olduğunuz ürünleri 15 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkına sahipsiniz. İade veya değişim talebiniz onaylandıktan sonra ürünler faturası, orjinal kutusu, ambalajı, ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak 15 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

İade İşlemi:
İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 15 gününüz bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermeden önce e-posta yolu ile [email protected] adresine iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade talebinin onay bilgisi e-posta yolu ile size iletildiğinde ürünün gönderimini verilen Yurtiçi Kargo müşteri kodu ile gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri orjinal kutusu, ambalajı , bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak onay tarihi itibaren 15 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

İade Şartları:

 • Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.
 • Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz ile yapılan iade gönderileri ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gerçekleşmesi takdirinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.
 • Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orijinal dökümanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılamamaktadır.
 • Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü; Levent Mahallesi Figen Sok No:4 Levent/Beşiktaş/İstanbul adresine iade ediniz.

Değişim İşlemi:
Satın almış olduğunuz ürünü aynı modelin başka bir beden veya rengi ile değiştirmek istiyorsanız; gönderiyi gercekleştirmeden önce [email protected] adresine değişim talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Değişim talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. Değişim talebiniz e-posta yolu ile onaylandığında, iade&değişim formunda değiştirmek istediğiniz beden veya rengi belirterek ürünü tarafımıza verilen Yurtiçi Kargo müşteri kodu ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün orijinal kutusu, ambalajı, etiketi, bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak değişim onay tarihinden itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

Değişim Şartları:

 • Değişim işlemi bir kereye mahsus olarak yapılır. İkinci defa değişim yapılamaz ve ürünler ancak iade edilebilir.
 • Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.
 • Değişim işlemi için gönderiyi Yurtiçi Kargo aracılığı ile size verilen müşteri kodu ile yaptığınız zaman kargo ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gercekleşmesi takdirinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.
 • İstediğiniz beden ya da renk tükenmiş ise, söz konusu ürünün tutarı tarafınıza iade edilecektir.
 • Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yerine talep ettiğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.
 • Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orijinal dokumanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.
 • Lütfen değiştirmek istediğiniz ürünü;Levent Mahallesi Figen Sok No:4 Levent/Beşiktaş/İstanbul adresine iade ediniz.

Sipariş iptal işlemi:
Siparişinizi kargoya verilmeden önce iptal etmeniz gerekmektedir. Bunun için [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.