ALIŞVERİŞ HAKKINDA

  1. Seçtiğiniz ürünü alışveriş sepetine ekleyin. Ardından alışverişe devam edin, veya siparişi tamamlayın.
  2. Sipariş verme işlemine üye olarak yada misafir olarak devam edebilirsiniz.
  3. Ödeme yönteminizi seçin.
  4. Siparişi onaylayın.
  5. Fatura ve ödeme bilgilerinizin kontrolü sağlandıktan sonra size siparişinizin onaylandığına dair bir e-posta gönderilecektir.
  6. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra, ürününüz 2 iş günü içerisinde adresinize Yurtiçi Kargo tarafından teslim edilecektir.

İade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermeden önce e-posta yolu ile iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade talebiniz onaylandığında size Yurtiçi Kargo firmasında geçerli olan bir müşteri kodu göndereceğiz, verilen kod ile ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Bu kod ile gönderdiğiniz iadelerde kargo ücreti tarafımıza aittir. Ürün iadenizi Yurtiçi Kargo dışında başka bir kargo firması ile gerçekleştirdiğiniz takdirde karşı ödemeli gönderiler kabul edilmeyecektir. İade etmek istediğiniz ürünleri orjinal kutusu, ambalajı, ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak teslim tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.

*İade şartları için lütfen İade & Değişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Satın almış olduğunuz ürünü aynı modelin başka bir beden veya rengi ile değiştirmek istiyorsanız; gönderiyi gerçekleştirmeden önce [email protected] adresine e-posta yolu ile değişim talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Değişim talebiniz onaylandığında, size Yurtiçi Kargo firmasında geçerli olan bir kargo kodu göndereceğiz, verilen kod ile ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Değişim talebiniz e-posta yolu ile onaylandığında, değiştirmek istediğiniz beden veya rengi belirterek ürünü tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünleri orjinal kutusu, ambalajı, etiketi, bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak teslim tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Kargo ücreti tarafımıza aittir.

*Değişim şartları için lütfen İade & Değişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Tükenen ürünlerde stok yenilenmesi yapılabilir. Beğendiğiniz ürünün, istediğiniz bedenini seçtiğinizde çıkan stoğa gelince haber ver butonunu tıklayarak girdiğiniz mail adresine bilgilendirme yapılacaktır.

İletişim telefonumuzdan veya [email protected] adresinden bize ulaşarak, boy ve beden ölçülerinizi paylaştığınızda size ilgilendiğiniz ürünün size uygun olacak bedeni ile ilgili bilgi verilecektir.

ÖDEME ve TESLİMAT HAKKINDA

Havale veya VISA ve MasterCard kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartlarına PayU ödeme platformu ile taksitli ödeme imkanı sunmaktayız.

Havale için hesap bilgileri:
Denizbank Etiler Şubesi

TL Hesap no: 9230-17335155-351
TL IBAN: TR150013400001733515500001
Hesap adı: Ilqara Elektronik Mağazacılık

PCI DSS güvenceli kart saklama özelliği bulunan PayU sistemi kolay ve %100 güvenli bir ödeme platformu sunar. PCI Hizmet Sağlayıcısı’nın en üst düzey güvenlik sertifikası olan Level 1 sertifikasına sahiptir. www.ilqara.com, PayU ödeme sistemine bağlı bir e-ticaret sitesi olarak bu sertifikaya otomatik olarak sahiptir.

  1. Siparişinizi tamamlandığınızda, birkaç dakika içinde tarafınıza siparişinizin onaylandığına dair bir e-posta gönderilecektir. E-posta almazsanız, lütfen bizimle [email protected] üzerinden iletişime geçiniz.
  2. Ürününüz 1 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo’ya teslim edilecektir. Istanbul içindeki teslimat adreslerine Yurtiçi Kargo 1 iş gününde, Türkiye genelindeki teslimat adreslerine 2 iş günü içerisinde teslim etmektedir.
  3. Gönderinizle ilgili güncel durumu sorgulamak istediğinizde, [email protected] adresine bildirirseniz, size takip numaranız gönderilecektir. Verilen takip numarasıyla Yurtiçi Kargo’nun web sitesindeki gönderi sorgula bölümünden ürününüzün nerede olduğunu öğrenebilirsiniz

Adreste bulunmadığınız takdirde kargonuz “teslim edilmedi” olarak işaretlenir ve geri döner. Bir sonraki iş günü tekrar adresinize getirilir. Yurtiçi Kargo ile irtibata geçerek gelecekleri saat hakkında ön bilgi alarak, paketinizin sizin icin uygun bir saatte teslim edilmesini sağlayabilirsiniz veya size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden teslim alacağınızı belirtebilirsiniz.. İkinci kez gelindiğinde adreste bulunmamanız durumunda, kargonuz ofis adresimize iade edilir.

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinizde hasar (yırtık, ezilme, ıslanma, vb.) olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Hasar tespiti durumunda, oluşan hasar ürüne zarar vermiş veya hasar nedeniyle faturadaki ürün ile içerik eşleşmiyor ise kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.

Tutanak, oluşan hasarın siz kaynaklı olmadığını belirttiği icin değişim veya iade işleminizi kolaylaştıracaktır. Tutanak sonucunda yeni ürün en kısa sürede adresinize gönderilecektir.

Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik veya hasarlı ürün bildirimleri, tutanak olmadığı için incelemeye tabi tutulur. İnceleme sonuca göre kabul edilebilir veya reddedilebilir.

[email protected] email adresimizden bize ulaşabilirsiniz.